Build my pack

Choose your products freely and automatically enjoy free shipping from €49, 10% off from €69, or 15% off from €129.

Muesli croustillant protéiné chocolat bio
Organic Chocolate Protein Crunchy Muesli
Price: 5,60 € Unit price: 12,44 €/kg
0
Muesli croustillant protéiné fruits rouges bio
Crunchy protein muesli with organic red berries
Price: 5,60 € Unit price: 12,44 €/kg
0
Muesli protéiné soja & chocolat bio
Organic soy & chocolate protein muesli
Price: 6,95 € Unit price: 15,44 €/kg
0
Muesli protéiné soja & fruits bio
Organic soy and fruit protein muesli
Price: 6,95 € Unit price: 15,44 €/kg
0
Overnight Oats Protéiné Chocolat Noisette bio
Organic Chocolate Hazelnut Protein Overnight Oats
Price: 5,95 € Unit price: 18,89 €/kg
0
Céréales croustillantes chocolat & châtaigne bio
Organic chocolate & chestnut crispy cereal
Price: 5,25 € Unit price: 14,00 €/kg
0
Céréales Croustillantes Chocolat & châtaigne bio
Organic Chocolate & Chestnut Crispy Cereal
Sale price: 8,95 € Regular price:9,95 € Unit price: 11,19 €/kg
-10%
0
Flakes 3 chocolats bio
Organic 3-Chocolate Flakes
Price: 6,20 € Unit price: 15,50 €/kg
0
Muesli 30% de fruits bio
Muesli with 30% organic fruit
Price: 4,20 € Unit price: 8,40 €/kg
0
Muesli croustillant 3 chocolats bio
Organic crunchy 3-chocolate muesli
Price: 5,60 € Unit price: 12,44 €/kg
Sold Out
Sold Out
Muesli croustillant 6 fruits bio
Crunchy muesli with 6 organic fruits
Price: 6,00 € Unit price: 12,00 €/kg
0
Muesli Croustillant Amande & Vanille bio
Organic Almond & Vanilla Crunchy Muesli
Sale price: 4,50 € Regular price:5,00 € Unit price: 10,00 €/kg
-10%
0
Muesli croustillant caramel, chocolat & amande bio
Organic Caramel, Chocolate & Almond Crunchy Muesli
Price: 6,20 € Unit price: 13,78 €/kg
0
Muesli croustillant chocolat bio
Organic crunchy chocolate muesli 500 g
Price: 5,85 € Unit price: 11,70 €/kg
0
Muesli croustillant chocolat noir bio
Crunchy muesli with organic dark chocolate
Price: 6,25 € Unit price: 13,89 €/kg
0
Muesli croustillant cranberry & gingembre bio
Crunchy muesli with cranberry and organic ginger
Price: 5,60 € Unit price: 14,00 €/kg
0
Muesli croustillant cranberry myrtille & framboise bio
Organic crunchy cranberry, blueberry & raspberry muesli
Price: 7,35 € Unit price: 16,33 €/kg
0
Muesli croustillant duo de chocolats bio
Crunchy muesli with a duo of organic chocolates
Price: 6,50 € Unit price: 13,00 €/kg
0
Muesli croustillant framboise & chocolat bio
Organic raspberry & chocolate crunchy muesli 500 g
Price: 6,90 € Unit price: 13,80 €/kg
0
Muesli croustillant fruits & graines anciennes bio
Crunchy muesli with organic fruits and ancient seeds
Price: 5,65 € Unit price: 12,56 €/kg
0
Muesli croustillant graines de lin & courges bio
Crunchy muesli with flax seeds & organic pumpkin
Price: 5,95 € Unit price: 13,22 €/kg
0
Céréales croustillantes granosson bio
Granosson organic crispy cereal
Price: 2,35 € Unit price: 9,40 €/kg
0
Muesli croustillant 6 fruits Vrac bio
Crunchy 6-fruit muesli, organic bulk
Price: 56,05 € Unit price: 11,21 €/kg
0
Muesli croustillant chocolat Vrac bio
Organic Chocolate Crunchy Muesli in Bulk
Price: 51,90 € Unit price: 10,38 €/kg
0
Muesli croustillant duo de chocolats Vrac bio
Crunchy muesli with a duo of chocolates, organic bulk
Price: 58,95 € Unit price: 11,79 €/kg
0
Muesli croustillant framboise & chocolat Vrac bio
Crunchy raspberry & chocolate muesli, organic bulk
Price: 56,95 € Unit price: 11,39 €/kg
0
Muesli croustillant graines de lin & courges Vrac bio
Crunchy muesli with flax seeds & pumpkin seeds, organic bulk
Price: 57,05 € Unit price: 11,41 €/kg
0
Muesli croustillant lin & fibres bio
Crunchy muesli with flaxseed and organic fiber
Price: 3,60 € Unit price: 9,00 €/kg
0
Muesli croustillant nature bio
Organic Crunchy Muesli Plain 500 g
Price: 4,15 € Unit price: 8,30 €/kg
0
Muesli croustillant nature Vrac bio
Organic Bulk Crunchy Muesli
Price: 35,90 € Unit price: 7,18 €/kg
0
Muesli croustillant pomme & cannelle bio
Organic Apple & Cinnamon Crunchy Muesli
Sale price: 5,31 € Regular price:5,90 € Unit price: 10,62 €/kg
-10%
0
Muesli croustillant pomme & cannelle Vrac bio
Crunchy Apple & Cinnamon Muesli (Organic Bulk)
Price: 53,20 € Unit price: 10,64 €/kg
0
Muesli croustillant quinoa & chocolat bio
Crunchy muesli with quinoa and organic chocolate
Price: 6,45 € Unit price: 14,33 €/kg
0
Muesli superfruits bio
Organic superfruit muesli
Price: 6,70 € Unit price: 13,40 €/kg
0
Son d'avoine bio
organic oat bran
Price: 2,50 € Unit price: 5,56 €/kg
0
Son de blé bio
Organic wheat bran
Price: 1,20 € Unit price: 4,80 €/kg
0
Bocal Overnight Oats Favrichon
Favrichon Overnight Oats Jar
Price: 3,90 €
0
Chicorée instantanée café bio
Organic instant chicory coffee
Price: 5,95 € Unit price: 59,50 €/kg
0
Chicorée instantanée douceur d’avoine bio
Organic Oat Smoothness Instant Chicory 100 g
Price: 5,80 € Unit price: 58,00 €/kg
0
Chicorée filtre bio
Organic filter chicory
Price: 5,95 € Unit price: 11,90 €/kg
0
Chicorée bio
Organic chicory 100 g
Price: 5,85 € Unit price: 58,50 €/kg
0
Crosti Riz-Crac Choco bio
Organic Chocolate Rice-Cracking Crosti
Price: 4,85 € Unit price: 13,86 €/kg
0
Crosti oz miel bio
Crosti oz organic honey
Price: 3,70 € Unit price: 12,33 €/kg
0
Crosti Griffs Choco bio
Organic Chocolate Claw Crosti
Sale price: 4,36 € Regular price:4,85 € Unit price: 10,26 €/kg
-10%
0
Crosti Crush Pâte à Tartiner Choco Noisettes bio
Crosti Crush Organic Chocolate Hazelnut Spread 350 g
Price: 5,15 € Unit price: 14,71 €/kg
0
Crosti Crush Pâte à Tartiner Choco Lait bio
Crosti Crush Organic Milk Chocolate Spread
Price: 5,25 € Unit price: 14,00 €/kg
0
Crosti Crush Pâte à Tartiner Cacao Noisettes bio
Crosti Crush Organic Cocoa Hazelnut Spread
Price: 5,50 € Unit price: 14,67 €/kg
0
Crosti Bombs Miel bio
Organic Honey Crosti Bombs
Price: 3,35 € Unit price: 11,17 €/kg
0
Crosti Bombs Choco bio
Organic Chocolate Crosti Bombs
Sale price: 4,18 € Regular price:4,65 € Unit price: 11,94 €/kg
-10%
0
My pack 0 0,00 €

Your pack is empty. Add the products of your choice.